Nowa Bankowość Internetowa w BS Radzyń Podlaski!

Nową bankowość charakteryzuje innowacyjne podejście do projektowania wyglądu systemu od smartfona poprzez tablet do komputera. Zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami, system został opracowany w technice RWD (Responsive Web Design). Oznacza to, że automatycznie dopasuje się do ekranu urządzenia, na którym zostanie wyświetlony.

Platforma jest uniwersalna, dostosowana do osób, które maja zarówno duże jak i małe doświadczenie z nowymi technologiami.

System dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta poprzez dostępny butik, w którym dostępne są do pobrania mini – aplikacje. Wewnętrzny butik z mini - aplikacjami bankowymi stanowi rodzaj katalogu, z którego klient banku – może wybrać te najbardziej mu potrzebne i umieścić trwale na pulpicie Platformy.

Nowa bankowość internetowa udostępniona jest dla klientów bankowości detalicznej. W celu skorzystania z nowej bankowości wystarczy wejść w dotychczasowe pole LOGOWANIA i wybrać NOWA BANKOWOŚĆ DETALICZNA.  Proces logowania do bankowości i autoryzacji nie uległ zmianie. Strona logowania chroniona jest certyfikatem bezpieczeństwa wystawionym dla Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim, który można zweryfikować klikając „zatrzaśniętą kłódkę”(brak "zatrzaśniętej kłódki" oznacza, że mamy doczynienia z niebezpiecznym połączeniem) w pasku przeglądarki.

Nowa bankowość jest dostępna pod adresem bsradzyn24.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi dla naszych Klientów filmami instruktażowymi z obsługi poszczególnych aplikacji w ramach najnowszego systemu bankowości online w naszym banku: http://kontojakchcesz.asseco.com/

Zapraszamy do korzystania nowej bankowości internetowej już dziś!

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Redyskonto Weksli NBP 1,75
Lombardowa NBP 2,50
więcej