Oferty pracy

Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim obecnie prowadzi rekrutację na następujące stanowiska:

Stanowisko: Informatyk w Zespole Obsługi Informatycznej

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

Opis stanowiska:

  • administrowanie systemami i siecią
  • projektowanie i koordynowanie projektów informatycznych
  • prowadzenie dokumentacji
  • utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej
  • monitorowanie systemów i łączności
  • wsparcie informatyczne dla produktów bankowych
  • ewidencja zasobów informatycznych
  • zarządzanie stacjami roboczymi, oprogramowaniem, nośnikami danych
  • udział w procesach zarządzania ryzykiem operacyjnym
  • współpraca z dostawcami usług i sprzętu IT
  • zarządzanie backupem
  • zarządzanie ciągłością działania
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem zgłaszanych przez użytkowników
  • opieka nad aplikacjami zainstalowanymi na komputerach użytkowników oraz wsparcie użytkowników

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ciekawą pracę w rozwijającej się organizacji finansowej,
  • udział w innowacyjnych projektach wdrożeń systemów bankowych,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • ambitne i odpowiedzialne zadania gwarantujące rozwój osobisty i zawodowy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne),
  • znajomość systemów rodziny Windows, pozwalającą na diagnozowanie i rozwiązywanie problemów,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT,
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie,
  • umiejętność zarządzania czasem i radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • niekaralność,

Mile widziane:

  • znajomość pojęć księgowych, biznesowych i prawnych związanych z bankowością,
  • znajomość zagadnień dot. administrowania serwerami i ich wirtualizacji,
  • obsługa domeny Active Directory
  • umiejętność obsługi systemów Linux/Unix,
  • umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych firm takich, jak Cisco, Juniper,
  • znajomość PHP lub podobnych,
  • umiejętność tworzenia narzędzi automatyzujących pracę,

Dodatkowe informacje:

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres centrala@bsradzyn.pl z tytułem e-maila: "Rekrutacja IT".

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kursy walut

Kursy walut2017-06-28 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1059
1 USD3.6166
1 CHF3.7436
1 GBP4.6589
więcej

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 1M - średnia 1,66
WIBOR 3M - średnia 1,73
Redyskonto Weksli NBP 1,75
Lombardowa NBP 2,50
więcej